RTG Ochranné prostriedky

Produktový rad zahŕňa prvotriednu röntgenovú ochranu osobných ochranných prostriedkov používaných v nemocniciach a lekárskej praxi, mobilné štíty, závesné systémy na monitory, ochranné okná, lampy a pod.

OSOBNÉ OCHRANNÉ POMÔCKY PRE ZDRAVOTNÍCKYCH PRACOVNÍKOV

RTG ochranné odevy vyrobené z prvotriednych röntgenových ochranných materiálov, ktoré poskytujú ideálnu ochranu pred žiarením v akejkoľvek pracovnej polohe, s dlhou dobou opotrebovania pre rádiologické pracoviská.
Produkty: RTG zástery, vesty a sukne, kabáty, ochrana štítnej žľazy a hrudnej kosti, radiačné ochranné kryty na hlavu a čelenky.

Ochranné kryty

OCHRANA ZRAKU POMOCOU RÖNTGENOVÝCH OCHRANNÝCH OKULIAROV A PRIEZOROV

Ochranné RTG okuliare a celotvárové ochranné štíty. Ponúkame najmodernejší dizajn pre ochranu, kde je možný výber podľa veľkostí, modelov rámov s rozšírenou funkciou bočnej ochrany a k pohodlnému noseniu. Sú vyrobené z optického ochranného skla najvyššej kvality.

Ochranné okuliare

STERILNÉ RÖNTGENOVÉ OCHRANNÉ RUKAVICE

Rukavice s tienením proti RTG žiareniu umožňujú optimalizovať opatrenia na ochranu pred žiarením zdravotníckeho personálu. Vysoký ochranný efekt, vysoká elasticita a vysoká citlivosť na dotyk.

Ochranné rukavice

OCHRANA PACIENTA

Účinné RTG ochranné zástery a krytie pre pacientov, ochrana pacienta počas CT vyšetrení, zástera pri panoramatickom röntgenovom zobrazovaní, gonadálne zástery, detské zástery.

Ochrana pacienta

RÖNTGENOVÁ OCHRANA V ZUBNOM LEKÁRSTVE

Komfortná ochranná zástera pacienta, ktorá sa používa pre zubné röntgenové lúče v sediacej polohe, ochrana štítnej žľazy a hrudnej kosti .

Ochrana v zubnom lekárstve

SKLADOVACIE SYSTÉMY PRE OCHRANNÉ RTG ODEVY

Predĺžte životnosť vášho RTG ochranného odevu tým, že ho správne uložíte od začiatku. Systémy ponúkajú pohodlný a jednoduchý prístup, najmenší možný priestor, jednoduchú montáž a jasné usporiadanie.

Skladacie systémy

PRÍSLUŠENSTVO PRE RÖNTGENOVÚ TECHNOLÓGIU

Bodové mriežky na monitor sú najdôležitejšie a najúčinnejšie prostriedky na zníženie výskytu sekundárnych lúčov a pre lepšie a jasnejšie kontrastné vykresľovanie.
Jednovrstvová olovená guma, materiál ktorý je používaný ako kryt alebo na maskovanie RTG poľa.

 RTG príslušenstvo

SYSTÉMOVÉ RIEŠENIE

Systémové príslušenstvo

 Vysoko kvalitné systémy sú optimálne navrhnuté na bežné používanie v nemocnici alebo rádiologickú prax, operačné sály a ambulancie, ktoré uľahčuje používateľom dlhodobú prácu sústredenú bez únavy. Poskytujú maximálnu bezpečnosť a vysokú flexibilitu.

Každý produkt  podlieha vysoko kvalitným smerniciam a testovacím postupom. Značka MAVIG je synonymom lekárskej technológie špičkovej kvality, kde sú starostlivo vybrané materiály a prísne regulovaný výrobný proces.